NaStyku.pl

Ludzie

Pokaż listę osób wg kategorii: wszystkie , artysta , działacz społeczny , jestem stąd , pasjonata , polityk , przedsiębiorca , sportowiec .

Tadeusz

Tadeusz Grudziński

Artysta
Tadeusz Grudziński - założyciel Zgorzeleckiej Orkiestry Mandolinistów i jej dyrygent.
Fot:. Mariusz Pendzich / źródło. www.daniel-mach.com

Daniel Mach

Pasjonata, Przedsiębiorca
Daniel Mach – certyfikowany hipnotyzer, trener mentalny i coach. Hipnoza od dawna jest obiektem jego zainteresowań, a od niedawna budzi ciekawość wśród mieszkańców pogranicza.
Grzegorz Śliwiński

Grzegorz Śliwiński

Jestem stąd
Kieruje dwoma ważnymi dla Zgorzelca projektami naukowo-rozwojowymi: Zdrowe Dzieci – Zdrowa Europa. Wielka nauka dla małych pacjentów oraz KiTS 2.0. realizowany we współpracy ze zgorzeleckim ośrodkiem rehabilitacji.
Karolina Polis. | fot.: MANGDA fotografka kobiet Poznań

Karolina Polis

Sportowiec
Piękna, dążąca do celu i uśmiechnięta – tak w wielkim skrócie można opisać Karolinę Polis. Trenerka personalna i instruktorka fitness tworzy na zajęciach niesamowitą atmosferę – głośno, wesoło i optymistycznie. To istny wulkan pozytywnej energii.
Piotr Machaj

Piotr Machaj

Polityk
Piotr Machaj od 2014 r. pełni funkcję Wójta Gminy Zgorzelec.
Trening medialny przed

Łukasz Wierzbicki

Sportowiec
Łukasz Wierzbicki to utalentowany bokser, który uparcie dąży do celu. Lubi walczyć z kontry, gdy przeciwnik atakuje. Podczas gali bokserskiej w Zgorzelcu pokonał Andersona Claytona i sięgnął po tytuł Międzynarodowego Mistrza Polski w wadze półśredniej.
Fot.: archiwum prywatne Beaty Bochno

Beata Bochno

Sportowiec
Beata Bochno to brązowa medalistka Mistrzostw Polski w fitness sylwetkowym. Ten sukces to dopiero początek. Zgorzelczanka przygotowuje się do startu w kolejnych zawodach. Nam opowiedziała o swojej pasji do tego sportu.
Magdalena Wiśniewska (po środku) wraz z koleżankami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Biernej.

Magda Wiśniewska

Pasjonata
Na co dzień pracuje w przedszkolu jako referent, ale gdy zawyje alarm to zamienia się w strażaka–ratownika. Zakłada mundur i skrupulatnie wypełnia swoje obowiązki. Poznajcie Magdę Wiśniewską – dh OSP Bierna,która przyznaje, że pasję odziedziczyła w genach.