NaStyku.pl

Karolina Polis

Karolina Polis. | fot.: MANGDA fotografka kobiet Poznań
Imię i nazwisko: Karolina Polis Profesja: Sportowiec
Data urodzenia: 1992-09-30
Miejsce urodzenia: Zgorzelec

Karolina Polis pochodzi ze Zgorzelca. Jest absolwentką Liceum Ogólnokształcącego im. Braci Śniadeckich. Od zawsze była związana ze sportem. Jej wielką miłością była koszykówka. Na parkiecie spędziła 12 lat. Reprezentowała barwy lokalnego klubu MKS Osa Zgorzelec. Po dość poważnej kontuzji stawu skokowego przygotowywała się do podpisania kontraktu w ekstraklasie, jej życie potoczyło się jednak inaczej…

Karolina dalej jest związana ze sportem. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu na specjalizacji trener personalny. Podczas nauki pracowała u swoich wykładowców w fitness klubach i klinikach. Ma bzika na temat zdrowego trybu życia. Swoim optymizmem i energią zaraża innych. Zawsze daje z siebie więcej niż 100 procent. Konsekwentnie, krok po kroku realizuje postawione sobie cele. Jednym z nich jest współpraca z najpopularniejszą trenerką fitness w Polsce Ewą Chodakowską. I udało się. Dzięki ciężkiej pracy, miłości do sportu i ludzi Karolina znalazła się w teamie popularniej Chody. Na co dzień razem z resztą ekipy pracuje w Artis Wellness Club w Warszawie.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Artykuły

Karolina Polis. | fot.: MANGDA fotografka kobiet Poznań

Karolina Polis dostarcza pozytywnej, sportowej energii!

Sport
czwartek, 15 marca 2018, 09:00
Piękna, dążąca do celu i uśmiechnięta – tak w wielkim skrócie można opisać Karolinę Polis. Trenerka personalna i instruktorka fitness tworzy na zajęciach niesamowitą atmosferę – głośno, wesoło i optymistycznie. To istny wulkan pozytywnej energii.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.