NaStyku.pl

Pasjonata

Pokaż listę osób wg kategorii: wszystkie , artysta , działacz społeczny , jestem stąd , pasjonata , polityk , przedsiębiorca , sportowiec .

Janusz Droś / fot. Starostwo Powiatowe w Zgorzelcu

Janusz Droś

Pasjonata
Podczas XIII sesji Rady Powiatu Zgorzeleckiego Janusz Droś odebrał odznakę honorową „Zasłużony dla Powiatu Zgorzeleckiego” przyznaną za całokształt działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu i wkład w budowę społeczeństwa obywatelskiego.
Fot.: Facebook Beata Śniechowska

Beata Śniechowska

Pasjonata
Zwyciężczyni 2. edycji MasterChefa. Gotowanie jest dla niej odskocznią od rzeczywistości.
Facebook: Mirosław Maken Dzięciołowski

Mirosław Dzięciołowski

Pasjonata
Jeden z pierwszych polskich DJ-ów reggae oraz jeden z najważniejszych polskich agentów bookingowych, od wielu lat odpowiedzialny za większość wizyt w naszym kraju najważniejszych światowych artystów gatunku. Od 1982 związany ze sceną niezależną.
Facebook: Jarosław Jaros

Jarosław Jaros

Pasjonata
Współtworzy kabaret Grzegorz Halama Oklasky. Występuje również solo z autorskim recitalem "Chyba piosenki". Innymi słowy: pisze, komponuje, występuje.
Fot:. Mariusz Pendzich / źródło. www.daniel-mach.com

Daniel Mach

Pasjonata
Daniel Mach – certyfikowany hipnotyzer, trener mentalny i coach. Hipnoza od dawna jest obiektem jego zainteresowań, a od niedawna budzi ciekawość wśród mieszkańców pogranicza.
Magdalena Wiśniewska (po środku) wraz z koleżankami z Ochotniczej Straży Pożarnej w Biernej.

Magda Wiśniewska

Pasjonata
Na co dzień pracuje w przedszkolu jako referent, ale gdy zawyje alarm to zamienia się w strażaka–ratownika. Zakłada mundur i skrupulatnie wypełnia swoje obowiązki. Poznajcie Magdę Wiśniewską – dh OSP Bierna,która przyznaje, że pasję odziedziczyła w genach.