NaStyku.pl

Daniel Mach

Fot:. Mariusz Pendzich / źródło. www.daniel-mach.com
Imię i nazwisko: Daniel Mach Profesja: Pasjonata, Przedsiębiorca
Strona www: http://daniel-mach.com/pl/
E-mail: kontakt@daniel-mach.com
Telefon: 514 488 429
Facebook: https://www.facebook.com/Daniel.Mach.Hipnotyzer/

Daniel Mach jest hipnotyzerem, trenerem mentalnym oraz coachem, certyfikowanym przez niemieckie instytuty. Jak sam o sobie mówi, jest złożoną osobowością, którą między innymi tworzą liczne pasje i niezwykła intuicja. Obecnie swoją wiedzę i ponadprzeciętne umiejętności z zakresu hipnozy i umysłu wykorzystuje do pracy ze swoimi klientami na terenie Polski i Niemiec.

Mach od dziecka interesuje się tym, co oferuje ludzi umysł i jakie są jego możliwości. Jego przygoda z hipnozą rozpoczęła się w wieku 12 lat. Od urodzenia choruje na genetyczną chorobę, jaką jest mukowiscydoza. Pewnego razu usłyszał od kobiety zajmującej się bioenergoterapią, że mu pomoże i będzie zdrowy. - Jako 12-letni chłopiec uwierzyłem jej i po jednym seansie czułem zdecydowaną poprawę – myślałem, że to cud. Oczywiście, musiałem opowiedzieć o tym mojemu koledze, który natychmiast sprowadził mnie na ziemię, twierdząc, że to nie cuda a siła sugestii, moc umysłu. Od tamtego momentu, słowo sugestia mnie zaintrygowało a ono zaprowadziło mnie do hipnozy – przyznaje.

Zdecydował, aby rozwijać się nie tylko amatorsko, ale również kształcić zawodowo w tej dziedzinie. Dlatego zdobył w Niemczech zawód hipnotyzera oraz hipnoterapeuty. Dodatkowo wyspecjalizował się w następujących dziedzinach hipnozy: sportowej, rozluźniającej – relaksacyjnej, oduzależniającej – np. rzucenie palenia, polepszającej sen, poprawiającej pamięć oraz koncentrację, coachingowej, dziecięcej oraz znieczulającej. Swoją działalność prowadzi od 2015 roku.

 

Aktualna ocena: 0,0/5
Oceń zdjęcie:

Tagi

Artykuły

Fot:. Mariusz Pendzich / źródło. www.daniel-mach.com

Hipnoza – wrota do podświadomości. Rozmowa z Danielem Machem

Na granicy
piątek, 06 kwietnia 2018, 09:14
Zapraszamy do przeczytania rozmowy z Danielem Machem – certyfikowanym hipnotyzerem, trenerem mentalnym i coachem. Hipnoza od dawna jest obiektem jego zainteresowań, a od niedawna budzi ciekawość wśród mieszkańców pogranicza.

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.